Aquapark Wrocław: W piątek otwarcie sezonu saunowego

Dziś otwarcie sezonu saunowego we wrocławskim aquaparku. Dla klientów przygotowano wiele atrakcji.

Niskie temperatury i brak słońca oznaczają, że czas na rozpoczęcie sezonu saunowego. To świetna okazja by rozpocząć przygodę z saunowaniem i przekonać się, jak dobroczynny wpływ ma na ciało i ducha ta forma rekreacji.

Impreza pod nazwą "Noc Saunowa - Lata 70./80." zacznie się w piątek o godz. 22.30 i będzie utrzymana w klimacie przebojów disco właśnie z lat 70. oraz 80. Przygotowano specjalne ceremonie zapachowe oraz wiele innych atrakcji.

W programie ceremonii:

22:50 - Wehikuł Czasu

23:20 - Powrót do przeszłości

23:50 - Szklana pogoda

00:20 - Kwiaty we włosach

00:50 - Daj mi tę noc

01:20 - Nic nie może wiecznie trwać

W nadchodzącym sezonie spodziewać się należy wielu niespodzianek.

- Wrocławianie to wymagający klienci. - mówi Joanna Feifer, kierowniczka Saunarium Aquapark Wrocław - Ponieważ z roku na rok coraz liczniej nas odwiedzają, staramy się rozwijać naszą ofertę i podnosić standard usług. Rok 2016 jest pod tym względem wyjątkowy. Przed wakacjami otworzyliśmy nową saunę Setri, a w październiku nasz obiekt wzbogaci się o nowy, niemal 100-metrowy basen zewnętrzny oraz nowe sauny. Z kolei w listopadzie po gruntowym remoncie oddamy do użytku biosaunę oraz saunę fińską Kuuma, natomiast po nowym roku zupełnie nowe pomieszczenia - saunę infred oraz saunę solną.

Warto podkreślić, że w efekcie przeprowadzonych zmian powierzchnia wewnętrznej części obiektu zwiększy się o ponad 100 mkw. Największy w Polsce ogród saunowy zajmuje obecnie powierzchnię niemal 2.500 mkw. Na początku roku 2017 Aquapark Wrocław będzie mógł się pochwalić się w sumie 9 saunami fińskimi, sauną infrared, 4 łaźniami parowymi, jacuzzi, basenem wewnętrznym oraz dwoma basenami zewnętrznymi - z chłodną oraz z podgrzewaną wodą.

Zobacz wideo
Więcej o: