Prezentacja Asseco Resovii. Ewelina Lisowska jednak nie zaśpiewa

Piosenkarka Ewelina Lisowska nie zaśpiewa na czwartkowej prezentacji siatkarzy Asseco Resovii w Galerii Rzeszów. - Z powodu problemów zdrowotnych muszę odwołać wszystkie aktywności zawodowe do soboty - czytamy na oficjalnym koncie Eweliny Lisowskiej na Facebooku.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Dziś o godz. 19 w Galerii Rzeszów zaprezentowany zostanie skład Asseco Resovii na nadchodzący sezon w PlusLidze. Oprócz siatkarzy wicemistrzów Polski w prezentacji miała też uczestniczyć Ewelina Lisowska. Piosenkarka w ostatniej chwili odwołała jednak swój przyjazd, ponieważ przebywa w szpitalu. - Jest mi bardzo przykro, ale z powodu problemów zdrowotnych muszę odwołać wszystkie aktywności zawodowe do soboty. Obecnie przebywam w szpitalu i jestem pod stałą obserwacją lekarzy. Proszę Was o zrozumienie i dobrą myśl. Będzie dobrze - napisała na oficjalnym koncie na Facebooku Ewelina Lisowska .

Podczas czwartkowej prezentacji na kibiców Asseco Resovii czekają m.in. pokazy taneczne czy konkursy. Siatkarze zaprezentują się w strojach galowych. Zabraknie jedynie Thomasa Jaeschke, który do zespołu dołączy początkiem nowego roku po ukończeniu studiów.

W piątek natomiast fani Asseco Resovii będą mogli zobaczyć drużynę w meczu sparingowym z Jastrzębskim Węglem. Wtedy też zaprezentowane zostaną nowe stroje meczowe wicemistrzów Polski. Początek meczu w hali Podpromie o godz. 17.

Nowi w Asseco Resovii

Przypomnijmy, że po ostatnim sezonie Asseco Resovia mocno przebudowała swoją kadrę. Z drużyny odeszli m.in. Krzysztof Ignaczak, który oficjalnie zakończył karierę oraz kapitan Olieg Achrem. W nowym sezonie kibice nie będą też oglądać Bartosza Kurka, który wybrał grę w lidze japońskiej. W ich miejsce klub zakontraktował kilku innych siatkarzy. Z Rosji wrócił Marko Ivović. Kontrakty z Asseco Resovią podpisali: Marcin Możdżonek, Bartłomiej Lemański, Gavin Schmitt, Thibault Rossard, John Gordon Perrin, Dominik Depowski, Fredric Winters i Mateusz Masłowski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.