Starcie niepokonanych, czyli piłkarki Czwórki zagrają w Goczałkowicach

W czwartkowe popołudnie pierwszoligowe piłkarski nożne Sportowej Czwórki Radom rozegrają kolejny mecz o punkty. Niewątpliwie szykuje się hitowe starcie, bo w Goczałkowicach powalczą lider i wicelider I ligi.

Gospodynie rywalizacji z kompletem punktów prowadzą w tej grupie I ligi. Futbolistki z Goczałkowic zdążyły już ograć w tym sezonie Sokoła Kolbuszowa, ULKS Bogdańczowice i Rysy Bukowina Tatrzańska. W wymienionych meczach piłkarki LKS -u wbiły rywalkom siedem goli, a żadnego nie straciły. Tymczasem Czwórka ma na koncie dwa triumfy i jeden remis. Podopieczne trenera Wojciecha Pawłowskiego są na drugim miejscu w klasyfikacji. Czy radomianki jako pierwsze w tym sezonie zdołają pokonać bramkarkę Goczałkowic? Czy będą na tyle mocnym zespołem, by urwać punkt, bądź punkty rywalkom? O tym przekonamy się jeszcze przed najbliższym weekendem. Spotkanie LKS Goczałkowice Zdrój vs Sportowa Czwórka Radom w czwartek 22 września. Początek o godz. 16.30.

W innych meczach 4. kolejki: Gol Częstochowa - Rolnik Głogówek, Resovia Rzeszów - Rysy Bukowina Tatrzańska, AZS II Wrocław - ULKS Bogdańczowice, Wanda Kraków - Sokół Kolbuszowa.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.