Bruk-Bet Termalica Nieciecza szykuje się na Wisłę Płock. "Musimy mocno stąpać po ziemi" [WIDEO]

Piłkarze z Niecieczy przygotowują się do piątkowego spotkania z Wisłą Płock. - Potrafią grać i punktować - charakteryzuje rywali Vlastimir Jovanović, pomocnik Bruk-Betu Termaliki.

Po dziewięciu meczach niecieczanie mają na koncie 19 punktów. To daje im trzecią pozycję w ligowej tabeli. Takiego początku w wykonaniu Termaliki chyba mało kto się spodziewał.

- Nie możemy popadać w hurraoptymizm, musimy mocno stąpać po ziemi. Liga jest bardzo płaska. Trzeba być mocnym psychicznie i punktować jak najwięcej - zaznacza przed kamerą klubowej telewizji Jovanović.

Pomocnik Termaliki dobrze zaprezentował się w ostatnim spotkaniu z Ruchem Chorzów. Zaliczył asystę przy golu Vladislavsa Gutkovskisa i po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się w najlepszej jedenastce kolejki.

Teraz Jovanović ma nadzieję na kolejny dobry występ. Najbliższym przeciwnikiem niecieczan będzie Wisła Płock. Beniaminek na początku sezonu również dobrze się spisuje - w dwóch ostatnich kolejkach pokonał Zagłębie Lubin i Pogoń Szczecin.

- Ostatnie dwa spotkania pokazały, że potrafią grać i punktować. Są bardzo niebezpieczni, mają po prostu dobrych zawodników. Myślę jednak, że zagramy kolejne dobre spotkanie u siebie. Mam nadzieję, że punkty zostaną u nas - mówi Jovanović.

Początek spotkania Termaliki z Wisłą w piątek o godz. 18.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.