Polska - Słowenia we Wrocławiu. Znamy ceny wejściówek na listopadowy mecz [BILETY]

Polska - Słowenia we Wrocławiu. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że 13 października ruszy sprzedaż biletów na listopadowe towarzyskie spotkanie Polska - Słowenia we Wrocławiu. Najtańsze wejściówki na to spotkanie będą dostępne już od 50 zł.

Sprzedaż biletów tradycyjnie podzielona będzie na dwa etapy. Pierwszy rozpocznie się już 13 października, potrwa tydzień i będzie przeznaczony dla posiadaczy kart kibica. Natomiast od 21 października ruszy sprzedaż otwarta biletów.

Bilety na mecz Polska - Słowenia we Wrocławiu. Ceny biletów i gdzie je kupić?

Bilety będą w cenie 50, 70 i 90 zł. Bilet rodzinny dla opiekuna i dziecka do lat 12 wyniesie 50+30 zł. Bilet dla niepełnosprawnych to wydatek rzędu 60 zł. Bilety na mecz Polska - Słowenia będą sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej kupbilet.pl. Nie będzie prowadzona sprzedaż w kasach stadionu!

Polska - Słowenia we Wrocławiu z gościem specjalnym

To będzie już kolejna wizyta reprezentacji Adama Nawałki na wrocławskim stadionie. Ostatni raz biało-czerwoni w stolicy Dolnego Śląsku grali pod koniec marca tego roku. Rywalem Polaków byli wówczas Finowie, a potkanie zakończyło się zwycięstwem biało-czerwonych 5:0.

Listopadowy rywal Polaków we Wrocławiu, reprezentacja Słowenii to aktualnie 67. drużyna w rankingu FIFA. Selekcjonerem tamtejszej ekipy jest były obrońca VfB Stuttgart i Sampdorii Srecko Katanec. Największymi gwiazdami słoweńskiej kadry są bramkarze Interu Mediolan Samir Handanović i Atletico Madryt Jan Oblak.

Słoweńcy w niedawno rozpoczętych eliminacjach do mistrzostw świata w 2018 roku w Rosji rywalizują w grupie F z Anglią, Szkocją, Słowacją, Litwą i Malta. Podopieczni Katenaca w pierwszej serii spotkań zremisowali na wyjeździe z Litwinami 2:2

Gościem specjalnym podczas listopadowego meczu we Wrocławiu będzie nowy prezydent UEFA - Słoweniec Aleksander Ceferin.

Towarzyski mecz Polska - Słowenia 14 listopada o godz. 20.45 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA