Wisła Kraków. Krzysztof Mączyński: Łatwo mówić, że pójdziemy za ciosem

- Wierzmy, że na Legię przyjdzie bardzo dużo kibiców, bo potrzebujemy wsparcia - zaznacza Krzysztof Mączyński, pomocnik Wisły Kraków. Krakowianie zagrają z mistrzem Polski w piątek o godz. 20.30, relacja na krakow.sport.pl.

Piłkarze Wisły po siedmiu porażkach z rzędu w meczu z Piastem Gliwice wreszcie zdobyli trzy punkty. Krakowianie liczą, że ten mecz będzie dla nich przełamaniem i zaczną regularnie punktować.

- Mam taką nadzieję. Potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Mamy naprawdę dobrych zawodników, teraz może być tylko lepiej. Jak się wygrywa, wszyscy są zadowoleni. Wcześniej przegraliśmy siedem meczów, takiej sytuacji nie przeżył chyba jeszcze żaden zawodnik z naszej szatni. Dlatego to był dla nas bardzo trudny moment - przyznaje Denis Popović.

Nieco ostrożniejszy jest Mączyński, który z Piastem wraz ze Słoweńcem tworzył parę środkowych pomocników.

- Łatwo po takim meczu mówić, że pójdziemy za ciosem. Wszystko zweryfikuje boisko. Jeśli każdy będzie skoncentrowany tak jak w meczu z Piastem, to będę spokojny. Potencjał w tym zespole jest, trzeba go tylko przelać na boisko - podkreśla reprezentant Polski.

Przed spotkaniem z Legią Wisła zachęca kibiców do przyjścia na stadion. Hasłem zwołującym kibiców na Reymonta jest hasztag #BezWymówek. Przed spotkaniem klub zamieszcza zdjęcia piłkarzy i trenerów z kartką z tym właśnie hasłem, na stadion zaprasza również satyryk Marcin Daniec.

- Wierzmy, że na Legię przyjdzie naprawdę dużo kibiców, bo potrzebujemy wsparcia. Miejmy nadzieję, że po meczu z Legią będziemy zadowoleni tak samo, jak po spotkaniu z Piastem. Jest jeszcze wiele punktów do zdobycia. Jeżeli na każdy mecz będzie wychodził taki zespół, jak z Piastem, to będziemy jeszcze mieli o co grać - zaznacza Mączyński.

W czwartek przed południem klub poinformował, że sprzedał już 13423 bilety na piątkowe spotkanie.

Więcej o: