Niespodzianka w Pucharze Polski. Jeśli Jagiellonia wyeliminuje Pogoń zagra z...

W obecnej edycji Pucharu Polski nie brakuje niespodzianek. W środę II-ligowa Puszcza Niepołomice wyeliminowała występującą w ekstraklasie Lechię Gdańsk

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

We wtorek niespodziankę w Pucharze Polski sprawili zawodnicy III-ligowego GKS-u 1962 Jastrzębie. W 1/8 finału wyeliminowali bowiem występującego w ekstraklasie Górnika Łęczna. III-ligowiec w ćwierćfinale zagra więc z I-ligowymi Wigrami Suwałki (we wtorek wygrały 2:0 w Zabrzu z Górnikiem).

W środę była kolejna pucharowa niespodzianka. II-ligowa Puszcza Niepołomice z rozgrywek wyeliminowała, po rzutach karnych, wicelidera ekstraklasy - Lechię Gdańsk.

II-ligowa Puszcza Niepołomice zmierzy się w ćwierćfinale z lepszym zespołem z pary Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok. Starcie tych drużyn odbędzie się 28 września w Szczecinie.

- Puchar Polski jest dla nas bardzo ważny - podkreśla Michał Probierz trener Jagiellonii, którą przed meczem pucharowym czeka jeszcze starcie w lidze. W niedzielę (godz. 15.30) białostoczanie, którzy są liderem ekstraklasy, zagrają w Kielcach z Koroną.

Więcej o Jagiellonii na bialystok.sport.pl

Więcej o: