Prezentacja Asseco Resovii. W czwartek galowo, w piątek sportowo

Kibice Asseco Resovii w czwartek będą mogli po raz pierwszy zobaczyć nową drużynę wicemistrzów Polski. W Galerii Rzeszów odbędzie się przedsezonowa prezentacja siatkarzy. W piątek, w hali Podpromie, Asseco Resovia rozegra pokazowy mecz.

Tradycyjnie już prezentacja siatkarzy odbędzie się u jednego z jej sponsorów, w Galerii Rzeszów. Impreza rozpocznie się w czwartek o godz. 18 od koncertu gwiazdy wieczoru, Eweliny Lisowskiej. Kibice będą jednak czekać na swoje gwiazdy, czyli graczy Asseco Resovii. Przed tym sezonem w zespole trenera Andrzeja Kowala doszło do sporych zmian, dlatego czwartkowa prezentacja będzie doskonałą okazją do poznania nowych graczy, ale także ponownego spotkania się z siatkarzami, którzy w poprzednim sezonie wywalczyli wicemistrzostwo Polski.

Oprócz koncertu i prezentacji zespołu i sztabu szkoleniowego, na kibiców czeka szereg atrakcji takich jak pokazy taneczne czy konkursy. Siatkarze zaprezentują się "na galowo". Zabraknie tylko Amerykanina Thomasa Jaeschke, który przebywa w USA, gdzie kończy studia, a do zespołu dołączy za trzy miesiące.

Na sportowo siatkarze zaprezentują się w piątek, w hali Podpromie. O godz. 17 zagrają sparing z Jastrzębskim Węglem. Kibice będą mogli zobaczyć na żywo nie tylko jak wygląda gra wicemistrzów Polski, ale także jak będą się prezentować w nowych strojach meczowych. Rzeszowianie mają bowiem zagrać w koszulkach, w których rywalizować będą w PlusLidze podczas meczów w hali Podpromie.

Bilety na to spotkanie wciąż są do kupienia. Posiadacze karnetów mają darmowy wstęp.

Więcej o: