Kolejny piłkarz Lecha Poznań wziął udział w Turbokozaku. Emisja w najbliższą niedzielę

Pomocnik Lecha Poznań Radosław Majewski będzie uczestnikiem najbliższego odcinka programu Turbokozak na antenie Canal+ Sport.

Radosław Majewski po wtorkowym treningu wziął udział w nagraniu kolejnego odcinka programu "Turbokozak", w którym piłkarze z ekstraklasy prezentują indywidualne umiejętności piłkarskie. Muszą m.in. wykorzystać sytuację sam na sam, strzelić rzut karny, trafić do bramki z rzutu rożnego albo z połowy boiska.

- Było przy nagrywaniu dużo zabawy. Można porównać się z innymi chłopakami z ekstraklasy, ale też sprawdzić swoje umiejętności w kilku konkurencjach, takich jak celność strzału przy płachcie na byka. Zawsze byłem ciekaw tego jakby mi poszło. Teraz mam to już za sobą - przyznaje pomocnik Lecha na klubowej stronie internetowej.

Radosław Majewski dodaje, że nie wie, jak mu poszło. - Nie liczyłem, ile będę miał punktów. Zobaczymy już niedługo - śmieje się lechita. Emisja programu "Turbokozak" z udziałem piłkarza Kolejorza w najbliższą niedzielę o godz. 18 w programie Liga+ Extra na antenie Canal+ Sport.

Więcej o: