Sebastian Tarnowski rozjemcą meczu przy światłach

Sebastian Tarnowski - arbiter urodzony w Miliczu a prowadzący zawody pod egidą Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej - poprowadzi niedzielny mecz II ligi, w którym Radomiak Radom podejmie Polonię Bytom.

Arbiter sygnał do rozpoczęcia zmagań da dopiero o godz. 18.30 a to oznacza, że kibice pojedynek będą oglądać przy światłach. Tarnowski w obecnym sezonie prowadził trzy pojedynki w lidze i jeden w Pucharze Polski. W żadnym z nich nie triumfowała drużyna gości.

Wprawdzie raz Tarnowski sędziował spotkanie Polonii Bytom, które niedzielni rywale Zielonych rozstrzygnęli na swoją korzyść, ale miało to miejsce w Szczecinie i dopiero po serii rzutów karnych. Właśnie w Pucharze Polski poloniści wyeliminowali Świt Skolwin.

W kolejnych spotkaniach prowadzonych przez arbitra padły następujące rozstrzygnięcia: ROW Rybnik vs Puszcza Niepołomice 0:0, Siarka Tarnobrzeg vs Rozwój Katowice 2:1, Warta Poznań vs Polonia Warszawa 1:0.

Co ciekawe w tych czterech spotkaniach Tarnowski pokazał trzy czerwone kartki a otrzymali je wyłącznie piłkarze gości...

Więcej o: