Football Arena rusza z amatorskimi rozgrywkami piłki halowej. Pod patronatem Kamila Grosickiego

Akademia piłkarska Football Arena zaprasza wszystkich chętnych, którzy lubią w sposób aktywny spędzać czas i chcą zmierzyć się w sportowej rywalizacji. Football Arena Business League to projekt amatorskiej ligi piłki nożnej.

Organizator dysponuje 2 halami ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 40x20 m. Zasady są proste. Pięcioosobowe zespoły rywalizują ze sobą na przestrzeni całego roku, z krótką przerwą w okresie lata. Każda z drużyn rozegra minimum 20 spotkań. Wpisowe wynosi 2.999 zł.

Start zaplanowano już we wrześniu. Nagroda główna to weekend na promie Unity Line. W lidze wziąć udział mogą wszystkie firmy, zakłady pracy, a także osoby niezrzeszone.

Warto zaznaczyć, że Football Arena to najnowocześniejszy obiekt sportowy w Szczecinie, z pełnym zapleczem sanitarno-gastronomicznym. Zimą hale są ogrzewane, natomiast latem istnieje możliwość usunięcia bocznych kurtyn, dzięki czemu zapewnione sa idealne warunki sprzyjające uprawianiu sportu. Na części długości boiska znajdują się trybuny. Do dyspozycji są szatnie, prysznice i toalety na najwyższym poziomie.

Więcej informacji można uzyskać pod tel. 696 046 000/791 503 505

Football Arena, Al Wojska Polskiego 246 (obok toru kolarskiego)

Copyright © Agora SA