Jest terminarz wszystkich tegorocznych meczów Orlen Wisły w Lidze Mistrzów

Piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock rozegrają w tym roku dziewięć spotkań w Champions League. Rozgrywki zainaugurują u siebie 25 września (niedziela) meczem z FC Barcelona.

W październiku, w ciągu zaledwie 17 dni, zagrają cztery mecze. W niedzielę 2 października nafciarze zmierzą się na wyjeździe z PSG (godz. 17.30), sześć dni później podejmą Telekom Veszprem (godz. 16). W dniach 16 i 19 października zagrają na wyjeździe odpowiednio z duńskim Bjerringbro-Silkeborg i niemieckim SG Flensburg-Handewitt.

W listopadzie płoccy piłkarze ręczni mają zaplanowane trzy spotkania, w tym dwa we własnej hali. W środę 9 listopada podejmą THW Kiel (godz. 18.30), a w czwartek 17 listopada szwajcarski Kadetten Schaffhausen (godz. 19). Z tym ostatnim zespołem, jeszcze w listopadzie, zagrają rewanż w Schaffhausen. W ostatnim tegorocznym meczu w Champions League, Orlen Wisła Płock spotka się na wyjeździe z THW Kiel.

Nadal nie są znane terminy pięciu kolejek fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zostaną one rozegrane już w przyszłym roku, w pierwszym meczu nafciarze zmierzą się we własnej hali z SG Flensburg-Handewitt (8-12 lutego).

Terminarz 9. kolejek Champions League z udziałem Orlen Wisły Płock

-- Orlen Wisła Płock - FC Barcelona (25 września, godz. 18)

-- PSG - Orlen Wisła Płock (2 października, godz. 17.30)

-- Orlen Wisła - Telekom Veszprem (8 października, godz. 16)

-- Bjerringbro-Silkeborg - Orlen Wisła (16 października, godz. 16.50)

-- SG Flensburg-Handewitt - Orlen Wisła (19 października, godz. 18.30)

-- Orlen Wisła - THW Kiel (9 listopada, godz. 18.30)

-- Orlen Wisła - Kadetten Schaffhausen (17 listopada, godz. 19)

-- Kadetten Schaffhausen - Orlen Wisła (26 listopada, godz. 18)

-- THW Kiel - Orlen Wisła (3 grudnia, godz. 17.30)

Więcej o: