Zagrają o triumf w II lidze. Green Ducksi podejmą Rhinos Wyszków

W niedzielę o godz. 14 rozpocznie się szlagierowy mecz II ligi gr. centralnej, w którym Green Ducks Radom podejmą lidera Rhinos Wyszków. Poza emocjami sportowymi organizatorzy dla kibiców przygotowali wiele atrakcji.

Mecz futbolu amerykańskiego pomiędzy Green Ducks a Rhinos Wyszków to starcie, którego nie trzeba mocniej reklamować, bo naprzeciw siebie staną czołowe drużyny II ligi. Goście do Radomia przyjadą po pięciu kolejnych zwycięstwach, z kolei radomianie - zajmujący drugą lokatę - legitymują się bilansem trzech wygranych i jednej porażki.

Jeśli podopieczni Luke Zetazate poważnie myślą o tym, by prześcignąć w tabeli swoich niedzielnych rywali to nie tylko muszą zwyciężyć, ale jeszcze uczynić to różnicą większą aniżeli 14 punktami.

Otóż w pierwszym spotkaniu obu drużyn rozegranym w Wyszkowie, miejscowi wygrali 26:12. W tamtym spotkaniu wiele do życzenia pozostawiała zwłaszcza dyspozycja formacji ofensywnej radomskich Kaczorów i jeśli właśnie atakujący wzniosą się na wyżyny możliwości, to jest szansa na to by radomianie uzyskali awans do kolejnej fazy - play-off.

W przypadku porażki, bądź zwycięstwa mniejszą różnica punktów - Green Ducks będą musieli wyczekiwać, na to czy znajdą się w gronie trzech zespołów z drugich miejsc, którym także należy się prawo gry w play - off.

Wprawdzie sam mecz rozpocznie się o godz. 14, ale już przed nim jak i w trakcie trwania, będzie można wziąć udział w wielkim festynie rodzinnym oraz wspólnym grillowaniu.