Stal Mielec przegrała w Chojnicach. "Mecz wygrała drużyna mądrzejsza"

Trzeciej z rzędu porażki doznali piłkarze Stali Mielec. W piątek beniaminek w 8. serii spotkań I ligi przegrał w Chojnicach z Chojniczanką 0:2.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Mielec? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Stal Mielec nie ma dobrej passy. W ośmiu meczach beniaminek I ligi nie zdołał jeszcze wygrać. Trzy ostatnie spotkania zakończyły się porażkami. W piątek mielecką drużynę pokonała po raz drugi w tym sezonie Chojniczanka Chojnice. Po porażce w Pucharze Polski 0:2 takim samym wynikiem zakończył się ligowy pojedynek w Chojnicach. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył po przerwie Andrzej Rybski. - Mecz wygrała drużyna mądrzejsza, która potrafiła wykorzystać stworzone przez siebie sytuacje - stwierdził szkoleniowiec Stali. Janusz Białek przyznał, że spotkanie mogłoby się inaczej potoczyć, gdyby na początku meczu jego zespół wykorzystał doskonałą okazję. - Ciężko przejść obok sytuacji, w której naszych dwóch zawodników "jechało" sam na sam z bramkarzem. Nie udało się zdobyć bramki. Gdyby było inaczej, to myślę, że wtedy inaczej by się ten mecz ułożył - mówił na konferencji prasowej opiekun beniaminka.

Dla niego i zespołu z Mielca to trudny moment. Szkoleniowiec jest jednak dobrej myśli przed kolejnymi meczami. - Myślę, że tym meczem nasza drużyna pokazała, że wychodzimy trochę z dołka. Trzeba być mądrym na boisku, w sensie rozegrania akcji i zdobywania bramek. Tych elementów nam zabrakło i stąd porażka z Chojniczanką - zakończył trener Białek.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: