Trener Kupiec wraca na stare śmieci. Broń podejmie Pilicę

Niezwykłe trudne zadanie czeka w wielkim powrocie na Planty dla trenera Artura Kupca i jego podopiecznych z Pilicy Białobrzegi. Goście zmierzą się, bowiem z liderem rozgrywek i jedyna niepokonaną drużyna w lidze.

Przed sezonem wielu obserwatorów tego szczebla, mówiło że oba kluby na zakończenie rozgrywek będą rywalizowały o jak najwyższe cele. Wskazywały na to przede wszystkim kadry obu drużyn, jak i niezbędne doświadczenie. O ile Broń nie zawodzi i kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, tak znacznie gorzej radzą sobie zawodnicy Pilicy.

Tam doszło już nawet do pierwszych ruchów i z posadą trenera pożegnał się Mirosław Siara. Zastąpił go były zawodnik jak i szkoleniowiec Broni - Artur Kupiec. Niestety i on póki co nie może znaleźć złotego środka, na to by zespół odnosił zwycięstwa.

Po siedmiu rozegranych pojedynkach białobrzeżanie maja na koncie ledwo sześć punktów i zajmują odległe 17. miejsce.

Ciekawie będzie także w pozostałych meczach tej serii. M.in. w Przysusze Oskar podejmie Wilgę Garwolin i będzie chciał zamazać gorycz ostatniej porażki z MKS-em w Piasecznie. Niewątpliwie najtrudniejsze zadanie czeka za to na zawodników Orła Wierzbica. Wprawdzie podopieczni Rafała Stąpora zagrają u siebie, ale rywalem ich będzie silna Victoria Sulejówek.

Mecze 9. kolejki: Szydłowianka Szydłowiec - Błonianka Błonie, Grom Warszawa - Proch Pionki, Orzeł Wierzbica - Victoria Sulejówek, Oskar Przysucha - Wilga Garwolin, Sparta Jazgarzew - MKS Piaseczno, LKS Promna - Start Otwock, Mszczonowianka Mszczonów - KS Raszyn, Mazur Karczew - Energia Kozienice, Broń Radom - Pilica Białobrzegi (sobota godz. 17.), Znicz II Pruszków - KS Konstancin.

Więcej o: