PGNiG Superliga przez najbliższe trzy sezony wyłącznie w kanałach sportowych nc plus

Platforma nc plus nabyła wyłączne prawa do transmisji polskiej ligi piłki ręcznej mężczyzn - PGNiG Superligi. Umowa obejmuje trzy sezony. Mecze będą transmitowane na antenach Canal+ Sport oraz nSport+. 

Planowane są relacje z minimum 68 meczów w sezonie, w tym wszystkich konfrontacji w fazie play-off. Po zakończeniu każdej kolejki kibice zobaczą najważniejsze fragmenty wszystkich spotkań w Magazynie PGNiG Superligi. Nowością będzie transmisja Weekendu Gwiazd PGNiG Superligi. Mecze transmitowane na żywo w Canal+ Sport i nSport+ będą również dostępne w serwisach nc+ GO oraz Canal+ Sport Online.

- Jesteśmy przekonani, że ta umowa przyczyni się do rozwoju i popularyzacji piłki ręcznej w Polsce - mówi prezes PGNiG Superligi Łukasz Gontarek. - Liczba transmitowanych spotkań, a także jakość nadawania powinny ucieszyć wszystkich fanów szczypiorniaka. Pamiętajmy też, że nc plus pokaże nasze wydarzenia specjalne: mecz otwarcia, weekend gwiazd czy galę PGNiG Superligi. Bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy.

Po zakończeniu każdego spotkania transmitowanego na platformie nc plus, kibice będą mogli wybierać gracza meczu. Głosowanie będzie odbywać się na profilu facebookowym Canal+ Sport. Transmisja pierwszego meczu (Wybrzeże Gdańsk - Vive Tauron Kielce) już w sobotę, 10 września na antenie nSport+. Początek studia o 18.30.

Więcej o: