Olbrzymie osłabienie Arki w meczu z Koroną

Najczarniejszy scenariusz niestety się ziścił. Marcus da Silva nie zagra w Kielcach przeciwko Koronie. Najlepszy strzelec Arki z tego sezonu nie wziął udziału w ostatnich przed wyjazdem zajęciach i nie znalazł się w meczowej 18-stce.

Napastnik zmaga się z urazem kostki. Problem z kostką Brazylijczyka rozpoczął się wraz z końcem ostatniego meczu o punkty z Zagłębiem Lubin. Wówczas Marcus wychodził z szatni jako jeden z ostatnich ze sporym grymasem na twarzy, kulejąc.

Brazylijczyk nie trenował ostatnio z zespołem, a pewność co do jego absencji w Kielcach zyskaliśmy poprzez nieobecność pomocnika podczas ostatniego treningu zespołu przed wyjazdem. Jasne się stało, że najlepszego strzelca Arki tego sezonu zabraknie w sobotę na boisku. Potwierdzenie dał trener Grzegorz Niciński, który podając nazwiska piłkarzy poza kadrą, wymienił również Brazylijczyka. Strata tym większa, bo - jak wspomnieliśmy - Marcus da Silva jest w tym sezonie najlepszym strzelcem drużyny. Ma już trzy gole, a jego gra wydaje się być najlepsza z dotychczas prezentowanych w Arce. Kto zastąpi Brazylijczyka? Najpewniej będzie to ktoś z dwójki: Adrian Błąd i Rashid Yussuff.

źródło: Okazje.info

Więcej o: