W nowym sezonie, AZS w nowych strojach. Najpierw turniejowe testy

Przed tygodniem, w rozegranym w Kępnie pokazowym meczu z PGE Skrą Bełchatów siatkarze AZS-u zaprezentowali się w nowych strojach. Teraz zagrają w Jarocinie, gdzie odbędzie się turniej Final Four Jarocin.

Akademicy mają za sobą ponad miesiąc przygotowań, a przed sobą jeszcze ponad trzy tygodnie. Sezon rozpoczną w Radomiu i prawdopodobnie będzie to ostatni mecz pierwszej kolejki. Rozegrany zostanie we wtorek bądź środę (4 lub 5 października). Przed inauguracją PlusLigi drużynę Michała Bąkiewicza czeka sporo sparingowego grania. Najbliższy weekend częstochowianie spędzą w Jarocinie, gdzie zagrają w turnieju Final Four. W sobotę (godz. 14.45) zmierzą się z Łuczniczką Bydgoszcz, a dzień później z Jastrzębskim Węglem bądź BBTS-em Bielsko Biała.

Tydzień później AZS wyjedzie do Murowanej Gośliny, gdzie tradycyjnie już odbędzie się Memoriał Arkadiusza Gołasia, a potem do Warszawy na Memoriał Zdzisława Ambroziaka. Przygotowania podsumuje prawdopodobnie sparingowy mecz z drużyną z tureckiej ekstraklasy.

Tymczasem klub zachęca do kupowania karnetów. Do 19 września trwać będzie przyjmowanie rezerwacji na całosezonowe wejściówki od osób, które posiadały stałe karnety w poprzednim sezonie. 20 września ruszy otwarta sprzedaż całosezonowych kart wstępu. Karnety obejmą wstęp na wszystkie mecze AZS Częstochowa w roli gospodarza - piętnastu w rudzie zasadniczej PlusLigi, jednego w fazie play-off oraz maksymalnie dwóch w Pucharze Polski (o miejscu rozgrywana poszczególnych spotkań decyduje losowanie).

Ceny karnetów na mecze AZS-u Częstochowa:

Sektory A2, A5, B7, B8, C7, C8 i P2 - 280 złotych (karnet normalny) oraz 230 złotych (karnet ulgowy)

Sektor A3 oraz P1 - 350 złotych (karnet normalny) oraz 300 złotych (karnet ulgowy)

Sektor A4 (VIP) - 999 złotych - oprócz miejsca na trybunie VIP zapewnione jest także miejsce parkingowe VIP oraz wstęp do sali z

cateringiem.

Możliwe jest również wykupienie całosezonowych kart wstępu do ekskluzywnych lóż VIP na trzecim poziomie Hali Sportowej Częstochowa. Cena takiego karnetu uzależniona jest od liczby osób zainteresowanych oglądaniem meczów z loży i podlega indywidualnym negocjacjom.

Karnety można rezerwować codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 13-15 pod numerem telefonu 34 368 30 21 oraz w siedzibie klubu (Hala Sportowa Częstochowa, ul. Żużlowa 4, drugie piętro), a także za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres: office@azsczestochowa.pl).

Ustalone zostały też ceny biletów na pojedyncze mecze w sezonie 2016/2017. W sektorach A3 i P1 wejściówki będą kosztowały 25-30 zł, natomiast w pozostałych (bez B1, C3 i P3) - 20-25 zł (normalny) i 15-20 zł (ulgowy). Przygotowana została również specjalna oferta dla rodzin, które będą mogły kupić bilety w cenach 45 zł (dwoje rodziców plus dziecko w wieku 9-18 lat) i 60 zł (dwoje rodziców plus dwoje dzieci w wieku 9-18 lat).

Bilety i karnety ulgowe przysługują uczniom oraz studentom w wieku 9-26 lat na podstawie legitymacji, a także emerytom i rencistom na podstawie legitymacji lub zaświadczenia z ZUS. Dzieci do lat 8 włącznie na mecze AZS wchodzą za darmo.

Na specjalne zniżki, jak zawsze, mogą też liczyć zorganizowane grupy szkolne. Bilet dla jednego ucznia kosztować będzie 10 zł (przy grupie minimum 20 osób bez opiekunów).

Więcej o:
Copyright © Agora SA