Firma Kortrans pomoże Wiśle Kraków

Klub z ul. Reymonta ogłosił pozyskanie kolejnego sponsora. Nie zdradził jak duże będzie to wsparcie

Kortrans to firma transportowo-spedycyjna, świadcząca usługi w zakresie transportu drogowego w skali krajowej, jak i międzynarodowej.

- Dysponujemy bazą doświadczonych przewoźników, która pozwala nam na dużą elastyczność w realizowaniu zleceń. Nasi spedytorzy w wielu oddziałach w całym kraju są do dyspozycji kontrahentów przez dwadzieścia cztery godziny na dobę - cytuje Agatę Koprynię, prezes zarządu Kortrans oficjalna strona klubu. - Rozumiemy znaczenie wspierania sportu oraz budowania wizerunku poprzez sport. Jako młoda, ale już doświadczona, firma podejmujemy śmiałe decyzje, które w niełatwych dla sportu czasach mają na celu jego wsparcie i budowanie wzajemnych relacji.

Firma Kortrans już wcześniej angażowała się w działalność sportową, jest również głównym sponsorem Szkoły Futbolu Staniątki, z satysfakcją wspierając rozwój najmłodszych piłkarzy oraz jako sponsor strategiczny Piłkarskich Mistrzostw Firm BiznesSFSCup.

W ubiegłym tygodniu sponsorem Wisły został też Profix, krajowy wykonawca kompleksowych projektów hal stalowych oraz ich realizacji. I w tym przypadku nie wiadomo jakiego wsparcia udzielił klubowi.

Jednak żadna z tych firm nie trafi na koszulki piłkarzy.

Więcej o: