Siatkarze Ślepska grali we Lwowie, SKS-u w Siedlcach

Siatkarze Ślepska Suwałki zajęli drugie miejsce na turnieju we Lwowie. Zawodnicy SKS-u Hajnówka uplasowali się natomiast na trzeciej pozycji podczas sprawdzianu w Siedlcach

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Zespoły z Suwałk i Hajnówki przygotowują się do nowego sezonu w I lidze. W weekend siatkarze Ślepska i SKS-u grali w turniejach. Drużyna z Suwałk wzięła udział w turnieju o Puchar Lwowa. Suwałczanie w pierwszym spotkaniu wygrali po pięciosetowym boju z gospodarzami zmagań KS Barkom Kazhany Lwów. Tym samym Ślepsk awansował do finału w którym zmierzył się z reprezentacją Ukrainy. W starciu o wygraną w turnieju zespół z Suwałk przegrał 1:3 (15:25, 18:25, 31:29, 19:25).

Z kolei siatkarze z Hajnówki rozegrali w weekend trzy spotkaniu z innymi drużynami z I ligi na turnieju w Siedlcach. Zawodnicy SKS-u przegrali 0:3 z KPS-em Siedlce, 2:3 z Krispolem Września oraz wygrali 3:1 z Norwidem Częstochowa. Podopieczni trenera Pawła Blomberga zostali sklasyfikowani na trzecim miejscu.