To już pewne! Widzew ma nową bazę treningową

Od poniedziałku piłkarze Widzewa będą wreszcie trenowali na pełnowymiarowych boiskach. Klub doszedł do porozumienia z centrum piłkarskim w Gutowie Małym

Negocjacje Widzewa z włodarzami centrum trochę się przeciągnęły, ale nie z winy klubu. W niedzielę dyrektor klubu Waldemar Krajewski oraz kierownik drużyny Marcin Pipczyński po raz kolejny spotkali się z osobami decydującymi w Gutowie i doszli do porozumienia. Dzięki temu łodzianie na dobre przeniosą się na treningi do Gutowa. - Kończymy już współpracę z Kalonką i Zgierzem. W Gutowie będziemy mieli dobre warunki treningowe - mówi Pipczyński.

Co ważne, widzewiacy będą trenowali w Gutowie nie dwa razy w tygodniu, jak wcześniej zapowiadano, ale w pełnym wymiarze. To kolejna dobra wiadomość, bowiem podopieczni trenera Marcina Płuski będą mogli swobodnie skupić się na taktyce, a do tego potrzebowali większego placu. - Umowę zawarliśmy do końca okresu roztrenowania w rundzie jesiennej, czyli mniej więcej do połowy grudnia. Będzie to więc nasza stała baza - dodaje Pipczyński.

Więcej o: