Piłkarze Skry w III lidze wciąż niepokonani [ZDJĘCIA]

Kolejny remis zanotowali piłkarze Skry. Bezbramkowe spotkanie z Pniówkiem Pawłowice to czwarty pod rząd mecz, gdy częstochowianie sięgają po jeden punkt.

Mecz Skry z Pniówkiem zapowiadał się jako najciekawszy w siódmej kolejce trzeciej grupy III ligi, oba zespoły nie zajmują co prawda

miejsc w ścisłej czołówce, ale mają po jednym meczu zaległym do rozegrania. Poza tym i Skra i Pniówek grają solidnie. I właśnie tak - solidnie - przede wszystkim w defensywie, obie drużyny zagrały w Częstochowie. Mecz nie dostarczył wielu emocji, bo przez większość czasu toczyła się twarda walka w środku pola. Częstochowianie nieco częściej byli w posiadaniu piłki, ale nie potrafili sobie poradzić z obroną rywali. Trzeba jednak pamiętać, że trener Jakub Dziółka ma sporo problemów. Kilku piłkarze jest chorych i w tej sytuacji kolejny mecz bez porażki (Skra w tym sezonie jeszcze nie przegrała) należy chyba uznać za dobry rezultat. Tym bardziej, że w poprzedniej kolejce Pniówek potrafił pokonać liderujący wówczas Rekord Bielsko-Biała.

Skra Częstochowa - Pniówek Pawłowice 0:0

Skra Częstochowa: Kosut - Tomczyk, Kopeć, Błaszkiewicz, Olejnik, Niedbała, Kowalczyk, Musiał, Tylec, Polak, Nowak

Pozostałe wyniki: Olimpia Kowary - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0, Lechia Dzierżoniów - Unia Turza Śląska 1:1, Piast Żmigród - KS Polkowice 2:2, Śląsk II Wrocław -Miedź II Legnica 2:0, Ruch Zdzieszowice - GKS 1962 Jastrzębie 1:4, Falubaz Zielona Góra - Ślęza Wrocław 0:3, Górnik Wałbrzych - Stal Brzeg 1:2, Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 0:0.

Więcej o: