Grała IV liga. Szydłowianka zatrzymała Victorię

W środę przedstawiciele okręgu radomskiego w IV lidze rozegrali siódmą serię spotkań. Najwięcej powodów do radości mieli zawodnicy Szydłowianki Szydłowiec i Energii Kozienice.

W Szydłowcu podopieczni Andrzeja Koniarczyka podejmowali jedyny zespół w rozgrywkach, który miał na swoim koncie komplet zwycięstw. Wprawdzie pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale już w 50. minucie Tomasz Zagórski wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Chwilę później wyrównał dobrze znany zwłaszcza kibicom Radomiaka - Samuelson Odunka, ale ostatnie słowo należało już do miejscowych. Gola na wagę wygranej zdobył bowiem Błażej Miller.

Tymczasem aż sześć goli padło w drugiej połowie meczu LKS Promna - Energia Kozienice. Do przerwy po bramce Kamila Oparcika z karnego, prowadzili miejscowi, ale po zmianie stron uwidoczniła się już przewaga gości. Wprawdzie w 88. minucie na 3:3 wyrównał Bartosz Sobkowiak, ale w już doliczonym czasie gry podopieczni Grzegorza Seremaka wykonali precyzyjnie rzut karny i zgarnęli komplet punktów.

Trzy oczka zanotował także Oskar Przysucha pokonując Start Otwock. Za to porażek na własnych boiskach doświadczyli Orzeł Wierzbica i Proch Pionki.

Wyniki VII kolejki:

Proch Pionki - Błonianka Błonie 0:2, Szydłowianka Szydłowiec - Victoria Sulejówek 2:1, Grom Warszawa - Wilga Garwolin 0:0, Orzeł Wierzbica - MKS Piaseczno 0:1, Oskar Przysucha - Start Otwock 4:2, Sparta Jazgarzew - KS Raszyn 3:2, LKS Promna - Energia Kozienice 3:4, Mszczonowianka Mszczonów - Pilica Białobrzegi 4:1, Broń Radom - Znicz II Pruszków 4:1, mazur Karczew - KS Konmstancin (odwołany).

W tabeli na prowadzeniu znajduje się Broń, która zgromadziła 19 punktów i o trzy wyprzedza drugą Energię.

Więcej o: