Mamy pięć bezpłatnych pakietów startowych na 34 PKO Wrocław Maraton

Hotel Hilton Wrocław oraz "Gazeta Wyborcza Wrocław" oferują pięć bezpłatnych pakietów startowych na 34 PKO Wrocław Maraton. Decyduje kolejność zgłoszeń.

11 września odbędzie się 34. PKO Wrocław Maraton. Ulicami stolicy Dolnego Śląska w tegorocznej edycji może pobiec 6500 osób.

Swoją drużynę, która wystartuje w maratonie tworzy hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw. "Gazeta Wyborcza Wrocław" przyłączyła się do tej akcji. Wspólnie z hotelem Hilton Wrocław oferujemy dla pięciu osób bezpłatne pakiety startowe w maratonie oraz koszulkę techniczną w barwach zespołu. Dodatkowo przed biegiem cały team spotka się ze specjalistą od biegów maratońskich.

- Poradzi, jaką strategię przyjąć na trasie, jak gospodarować siłami, gdzie szukać motywacji w trudniejszych chwilach. Dla nas liczy się sam udział w biegu, ale jestem przekonany, że dla członków naszej drużyny będą to ciekawe wskazówki. Natomiast po biegu, w celu wzmocnienia organizmu, nasi biegacze otrzymają słynne ciasteczko DoubleTree by Hilton - mówi Matthias Herd, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Wroclaw.

Akcja wrocławskiego hotelu DoubleTree by Hilton oraz "Gazety Wyborczej Wrocław" adresowana jest nie tylko do maratończyków, ponieważ nie trzeba nawet przebiec całej trasy, żeby udział w biegu został zaliczony

Poza tym akcja ma również cel charytatywny. Za każdą osobę, która pobiegnie w jej barwach, zespół hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw przepracuje charytatywnie jedną godzinę w placówce dla dzieci i młodzieży Siemacha Spot 24/7 przy ul. Chopina. Pracownicy hotelu pomogą w remoncie kuchni i w pracach w ogrodzie, a także opowiedzą, na czym polega praca w hotelarstwie. Dzień zakończy wspólne ognisko.

Osoby, które są zainteresowane otrzymaniem bezpłatnego pakietu startowego na 34 PKO Wrocław Maraton mogą wysyłać zgłoszenia na adres sekretariat@wroclaw.agora.pl. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz rozmiaru koszulki. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pakiety startowe będą do odebrania od 8 września w recepcji hotelu przy ul. Podwale 84.

Więcej o: