Największe w Polsce targi sportów wodnych [PROGRAM]

Mazurskie Targi Sportów Wodnych w dniach 2-4 września odbędą się w Stanicy Wodnej "Stranda" nad jeziorem Kisajno w Giżycku.

- W zeszłym roku gościliśmy około 160 różnego typu łódek - mówi Zbigniew Jatkowski, organizator. - To największa tego typu impreza w Polsce, odwiedzana także przez gości z zagranicy. Rok temu odwiedziło nas ponad 5000 osób. Oprócz Polaków byli m.in. Rosjanie, Litwini, Czesi, Austriacy i Włosi.

Podczas targów można poznać najnowszą ofertę śródlądowych producentów sprzętu wodnego. Prezentowane są wcześniej nie wystawiane egzemplarze jachtów przygotowane do pokazania w tradycyjnych halach targowych w Łodzi, Berlinie, Hamburgu czy Dusseldorfie. Jachty będzie można nie tylko obejrzeć, ale też przetestować. Wcześniej należy jedynie zarejestrować się u wystawcy.

Mazurskie Targi Sportów Wodnych w Giżycku to jedyne miejsce w kraju, gdzie można w jednym miejscu zobaczyć wszystkie liczące się na rynku nowości. Zwiedzający będą mogli zobaczyć takie modele jak Maxus 24 Evo, Simply 19, Mellody 30, czy Mariner 24 oraz jachty motorowe, jak Tes 393 Futura 36, Janmor 700, Trend 29 i Laguna 700 Cruiser.

Organizatorzy zadbali także o prezentowane łodzi wiosłowych i kajaków. Będą też stoiska z silnikami. Można będzie też kupić akcesoria i odzież żeglarską.

Targi tradycyjnie połączone są z giełdą sprzętu używanego. W piątek i sobotę po godz. 18 koncerty szantowe.

Stanica "Stranda", w Giżycku, ul. Pierkunowo 36 (od strony al. Wojska Polskiego, położona nad zatoką Tracz jeziora Kisajno.2 września, godz. 14-18, 3 września, godz. 10-18, 4 września, godz. 10-15. Wstęp wolny.

Mazurskie Targi Sportów Wodnych, program:

Piątek (2 września)

godz. 14-18 stoiska dostępne dla zwiedzających

od godz. 18 wieczór w tawernie

godz. 18-23 koncert szantowy

Sobota (3 września)

godz. 10-18 stoiska dostępne dla zwiedzających

godz. 12 uroczyste otwarcie Mazurskich Targów Sportów Wodnych

godz. 12-18 imprezy towarzyszące - m.in. pokazy, prezentacje itp.

od godz. 18 wieczór w tawernie

godz. 18-23 koncert szantowy

Niedziela (4 września)

godz. 10-15 stoiska dostępne dla zwiedzających

godz. 15 zakończenie targów

Więcej o: