Rywale Developresu Rzeszów w turnieju sparingowym na Podpromiu

Sześć zespołów, w tym Developres Rzeszów wystąpi na przełomie września i października w IV Turnieju o puchar Firmy Developres. Będzie to sprawdzian generalny rzeszowskiej drużyny przed startem rozgrywek ORLEN Ligi.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Turniej sparingowy, którego gospodarzem będzie Developres Rzeszów, rozegrany zostanie w dniach 30.09. - 2.10. w hali Podpromie. Oprócz gospodyń wystąpią trzy inne zespoły z Orlen Ligi: Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i beniaminek ŁKS Commercecon Łódź. Ponadto z zaproszenia na turniej skorzystały TJ Ostrava (3. drużyna ligi czeskiej) oraz Chimik Jużne z Ukrainy.

Turniej o puchar Firmy Developres zostanie rozegrany po raz czwarty z rzędu. Będzie to prawdopodobnie ostatni sprawdzian Developresu przed rozpoczynającym się w październiku sezonem. W nim rzeszowska drużyna, po letnich wzmocnieniach, chce walczyć o czołowe miejsca na koniec rozgrywek.

Na inaugurację Orlen Ligi Developres zagra w Dąbrowie Górniczej (15 października). Tydzień później rzeszowianki przed własną publicznością zmierzą się z Budowlanymi Łódź.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

źródło: Okazje.info

Więcej o: