Zmiany w terminarzu Asseco Resovii. Na początek same wyjazdy

Nie ósmego, ale dopiero 21 października Asseco Resovia rozegra pierwszy ligowy mecz w roli gospodarza. Wszystko za sprawą Pucharu Świata w akrobatyce sportowej, który początkiem października zostanie rozegrany w hali Podpromie.

Asseco Resovia sezon rozpocznie 30 września meczem z AZS-em Politechniką na warszawskim Torwarze. Tydzień później (8.10. -przyp. red.) wicemistrzowie Polski mieli zmierzyć się we własnej hali z Espadonem Szczecin. Ten mecz rozegrany zostanie jednak w portowym mieście. Hala na Podpromiu od siódmego października przez kolejne trzy dni będzie bowiem zarezerwowana dla uczestników Pucharu Świata w akrobatyce sportowej.

W następnej kolejce, już zgodnie z planem, Asseco Resovia także wystąpi w roli gościa. Na drodze wicemistrzów Polski stanie wtedy PGE Skra Bełchatów. Pierwszy ligowy mecz w hali Podpromie siatkarze Andrzeja Kowala rozegrają więc dopiero 21 października. Ich rywalem będzie Lotos Trefl Gdańsk.

Na razie przed siatkarzami z Rzeszowa jednak turnieje sparingowe. W pierwszy weekend września wicemistrzowie Polski zagrają na turnieju we Lwowie. Później wystąpią kolejno w Krośnie i Kobyłce. 23 września rzeszowianie zagrają z Jastrzębskim Węglem. Wtedy też odbędzie się prezentacja drużyny. Dzień później Asseco Resovia wyjedzie na Memoriał Zdzisława Ambroziaka.

źródło: Okazje.info

Więcej o: