Adepci Czarnych szykują się do sezonu. Najmłodsi ćwiczyli na zgrupowaniu

Młodzież Radomskiego Centrum Siatkarskiego Czarni przygotowuje się do rozgrywek w sezonie 2016/2017. W cyklu przygotowawczym uczestniczą młodzicy, kadeci i juniorzy radomskiego klubu.

Juniorzy, którzy oprócz rozgrywek na Mazowszu będą też stanowić trzon zespołu Czarnych w Młodej Lidze trenują już od połowy sierpnia. - Ćwiczymy w Radomiu. Naszą główną bazą jest hala sportowa V Liceum Ogólnokształcącego im. Romualda Traugutta. Mozolnie realizujemy plan pracy - powiedział Andrzej Sitkowski, trener aktualnych wicemistrzów Polski do lat 23.

Okres przygotowawczy kontynuują także młodsi siatkarze Czarnych. Mowa i młodzikach i kadetach, którzy zakończyli właśnie kilkudniowe zgrupowanie w Suchej Beskidzkiej. Treningi odbywały się pod okiem szkoleniowców Czarnych: Arkadiusza Sawiczyńskiego i Krzysztofa Jaskulskiego. - Mieliśmy bardzo dobre warunki do treningu. Nasza młodzież sumiennie trenowała, ale był też czas na wypoczynek. Dalszy etap przygotowań do sezonu będziemy już realizować w Radomiu - skomentował trener Sawiczyński.

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.