Sisi znalazł sobie nowy klub. Zastąpi w nim obecnego piłkarza Lecha Poznań?

Roczny kontrakt z czternastym zespołem poprzedniego sezonu greckiej ekstraklasy AS Veria podpisał Sisinio Gonzalez Martinez, który wiosnę tego roku spędził w Lechu Poznań.

30-letni skrzydłowy szukał nowego klubu po tym, jak w maju stało się jasne, że będzie musiał odejść z Lecha Poznań po zaledwie półrocznym, zupełnie nieudanym epizodzie przy Bułgarskiej. Wydawało się, że były reprezentant hiszpańskiej młodzieżówki wróci do swojej ojczyzny. W połowie sierpnia był bliski podpisania umowy z Elche, a wcześniej był wiązany z transferem do Realu Valladolid.

Od niedzieli Sisinio Gonzalez Martinez, czyli Sisi, jest piłkarzem AS Veria. Grecki klub poinformował o tym oficjalnie na swojej stronie internetowej. Poprzedni sezon nowa drużyna Hiszpana zakończyła na czternastym, ostatnim bezpiecznym miejscu, w tabeli Super Ligi. Podstawowym graczem Verii był wówczas Radosław Majewski, który od tego sezonu jest zawodnikiem Lecha Poznań. W Grecji ten środkowy pomocnik był ustawiany także na skrzydle i wygląda na to, że Sisi został zatrudniony po to, by zastąpić Polaka.

W Lechu Poznań Sisinio Gonzalez Martinez zagrał tylko cztery mecze ligowe (w tym dwa od pierwszej do ostatniej minuty) i jeden w Pucharze Polski.

Więcej o: