II liga. Po bezbarwnym remisie Olimpia Zambrów nadal ostatnia

W meczu 6. kolejki II ligi Olimpia Zambrów, bezbramkowo zremisowała na własnym boisku z wyżej notowanym Radomiakiem Radom. Mimo zdobycia jednego punktu Olimpia nadal pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

tym sezonie drużyna z Zambrowa przegrała cztery z pierwszych pięciu spotkań w lidze, w wyniku czego znalazła się na ostatnim miejscu ligowej stawki. W sobotę mierzyła się z Radomiakiem Radom i mimo że grała u siebie, nie była uważana za faworyta. Zdobycie jednego punktu można więc uznać za mały sukces, nie zmienia to jednak sytuacji zespołu w tabeli.

Kibicie, którzy przyszli na stadion w Zambrowie nie zobaczyli bramek, ale także gra pozostawiała wiele do życzenia. Po meczu trener gospodarzy Sławomir Majak był przede wszystkim zadowolony z faktu, że jego zespół nie stracił bramki.

- Staraliśmy się dzisiaj przynajmniej zapunktować, żeby to złe wrażenie po poprzednim meczu zmazać. Zagraliśmy bardzo mądrze z tyłu. Zdawaliśmy sobie sprawę, że nie możemy pójść na wymianę ciosów z takim zespołem, jak Radomiak - tłumaczył.

W następnej kolejce (4 września) Olimpia Zambrów zmierzy się na wyjeździe z trzecią drużyną II ligi Puszczą Niepołomice, czeka ją więc kolejne trudne zadanie.

- Przygotowujemy się na bardzo ciężki wyjazd do Puszczy Niepołomice. Wiadomo, jakie ma aspirację ten zespół - mówił Sławomir Majak. - Po dzisiejszym meczu z czołowym zespołem drugiej ligi optymizm w drużynie na pewno będzie. Na pewno do Niepołomic pojedziemy powalczyć. Mam nadzieję, że na wyjazdach też zaczniemy punktować, bo same punktowanie u siebie może nam po prostu nie wystarczyć.

Olimpia Zambrów - Radomiak Radom 0:0 Olimpia: Maciej Humerski - Artur Bogusz, Michał Kuczałek, Łukasz Grzybowski, Rafał Włodarczyk Ż - Jakub Cesarek (70. Fabian Piasecki), Daniel Michałowski, Bartosz Osoliński, Jakub Bach (56. Mateusz Jastrzębski), Bartosz Biel (83. Przemysław Jastrzębski) - Karol Buzun (85. Sebastian Szerszeń). Radomiak: Adrian Szady - Mateusz Spychała, Michał Grudniewski, Piotr Gurzęda, Bartosz Sulkowski - Mateusz Stąporski (57. Kamil Cupriak), Matthieu Bemba (83. Przemysław Śliwiński), Kamil Kościelny, Maciej Filipowicz (74. David Kwiek Ż), Dariusz Brągiel Ż -Leândro (57. Chinonso Agu).

Więcej informacji na bialystok.sport.pl

Więcej o: