Pogoń zaprosiła na mecz szczecińskich olimpijczyków

Kilka dni temu zakończyły się igrzyska w Rio de Janeiro. Niektórych sportowców będzie można spotkać na... sobotnim spotkaniu Pogoni Szczecin z Cracovią (godz. 15.30).

Klub zaprosił na najbliższy mecz olimpijczyków ze Szczecina i okolic, którzy jeszcze niedawno rywalizowali w Brazylii o medale.

Osobiste zaproszenia otrzymali tyczkarz Piotr Lisek, kolarze torowi Małgorzata Wojtyra, Damian Zieliński i Kamil Kuczyński, żeglarze Agnieszka Skrzypulec i Kacper Ziemiński, biegaczka Sofia Ennaoui, tenisista Marcin Matkowski oraz pływacy Mateusz Sawrymowicz i Filip Zaborowski.

W Rio największych emocji szczecińskim kibicom dostarczyli Lisek, Zieliński i Ennaoui. Ten pierwszy zajął 4. miejsce w konkursie skoku o tyczce, a kolarz torowy Piasta Szczecin był 6. w finale keirinu. Wyścig miał niecodzienny przebieg, a rozmowę z naszym olimpijczykiem będzie można przeczytać w piątkowym wydaniu Magazynu Szczecińskiego. Ennaoui była 10. w finale biegu na 1500 metrów. Wcześniej w świetnym stylu przebrnęła przez eliminacje i półfinał.

Nasza biegaczka w sobotę nie pojawi się przy Twardowskiego, ale zapowiada, że chętnie skorzysta z kolejnych zaproszeń.

Sofia Ennaoui i Pogoń Szczecina na TwitterzeSofia Ennaoui i Pogoń Szczecina na Twitterze Mateusz Kasprzyk