Wisła w górnej połówce. Są już bilety na mecz z Koroną

Po sześciu kolejkach ekstraklasy futboliści Wisły Płock zajmują ósme miejsce w tabeli.

Beniaminek zdobył jeden punkt już w piątek w meczu ze Śląskiem we Wrocławiu. Kolejkę zakończył poniedziałkowy mecz Korony z Wisłą Kraków. Ponad 6700 widzów szalało w Kielcach, gdy gospodarze strzelili zwycięską bramkę w ostatniej minucie i pokonali Wisłę 1:0.

Tak się złożyło, że w siódmej kolejce nafciarze podejmą właśnie Koronę. Wisła zajmuje ósme miejsce z dorobkiem ośmiu punktów, zespół z Kielc ma identyczną liczbę punktów, ale minimalnie gorsze bramki.

Na ostatni mecz w Płocku z liderującą wówczas Jagiellonią na stadion przy ul. Łukasiewicza przyszło ponad 7,1 tys. widzów. W piątek o godz.18 przekonamy się, czy wynik ten zostanie poprawiony podczas pojedynku z kielczanami.

Można już kupować bilety na mecz z Koroną. Wejściówki czekają w stoisku klubowym w Galerii Mazovia (w godz. 9-21) oraz w sklepiku Wisły na stadionie (8-16). Warto, bo jest taniej niż w dniu meczu. Przypomnijmy że ceny biletów w przedsprzedaży wynoszą:

- trybuna wschodnia (sektor A, B, C, D, E) - 15 zł,

- trybuna zachodnia (sektor F, G) - 20 zł,

- trybuna zachodnia (sektor F, G) - emeryci, renciści I, II i III grupy, weterani wojenni - 15 zł,

- trybuna zachodnia (sektor G - rodzinny) - 35 zł (maksymalnie dwoje dorosłych i dwoje dzieci - liczba miejsc ograniczona),

- loża honorowa (sektor LH, HR) - 80 zł,

- panie (wszystkie sektory oprócz LH, HR) - 5 zł,

- dzieci do lat 13 - 1 zł,

- osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich - 1 zł.