Gra IV liga. Wiemy kto posędziuje radomskim zespołom

W środę na dziesięciu boiskach na Mazowszu odbędzie się czwarta kolejka IV ligi gr. południowej. Znani są już arbitrzy, którzy poprowadzą te spotkania.

Najbardziej ciekawie zapowiadającym się meczem będzie bez wątpienia starcie dwóch byłych III-ligowców, w którym Oskar Przysucha podejmie Energię Kozienice. Mecz ten poprowadzi arbiter z Wydziału Sędziowskiego Radom - Krzysztof Zdziechowski.

Inni radomscy sędziowie poprowadzą z kolei następujące mecze: Pogoń II Siedlce - Pogoń Grodzisk Mazowiecki (Daniel Maciejewski), Szydłowianka Szydłowiec - MKS Piaseczno (Michał Borkowski), a Orzeł Wierzbica - KS Raszyn (Michał Wrochna).

Za to pojedynek wyjazdowy w Jazgarzewie pomiędzy Spartą a białobrzeską Pilicą rozstrzygał będzie - Karol Wójcik z WS Siedlce. W końcu mecz wicelidera a więc radomskiej Broni z Mazurem w Karczewie, posędziuje arbiter ze stolicy - Marek Lewandowski.

Beniaminkowie, a więc LKS Promna i Proch Pionki zagrają odpowiednio z KS Konstancin i Wilgą Garwolin a sędziami pojedynków będą: Kamil Baranowski i Paweł Księżopolski z WS Siedlce. Ten ostatni mecz w Pionkach rozpocznie punktualnie o godz. 17.

Więcej o: