Szlagier kolejki w Radomiu, a Energia spróbuje pokonać Orła

Niezwykle interesująco zapowiada się czwarta seria gier na boiskach IV ligi gr. południowej na Mazowszu. W hicie Broń Radom zmierzy się z Mszczonowianką Mszczonów.

W sobotę o godz. 17 rozpocznie się mecz dwóch niepokonanych jak dotąd zespołów w IV lidze. Naprzeciw siebie staną miejscowa Broń (dwa zwycięstwa i remis), oraz Mszczonowianka Mszczonów (komplet zwycięstw). Arbitrem tego pojedynku miał być Łukasz Suwała z Wydziału Sędziowskiego, ale już wiemy, że to nie on poprowadzi ten mecz, bowiem w ostatnim czasie uległ kontuzji nogi.

W innym interesującym pojedynku wicelider - Energia Kozienice zagra z Orłem Wierzbica. Goście słabiutko weszli w rozgrywki, ale przed tygodniem niespodziewanie zabrali punkty Pilicy Białobrzegi.

Właśnie podopieczni Mirosława Siary u siebie mieli podjąć Oskara Przysucha, ale starcie dwóch spadkowiczów zostało przełożone i odbędzie się 14 września.

Tymczasem beniaminkowie, a więc LKS Promna i Proch Pionki zagrają na wyjazdach. Pierwsi udadzą się do Pruszkowa, na mecz z rezerwami Znicza a Proch zagra z UMKS-em Piaseczno.

W końcu do Otwocka na spotkanie z outsiderem miejscowym Startem uda się Szydłowianka Szydłowiec, a spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 13.

Więcej o: