Aquapark Wrocław na wakacje. Weekend atrakcji z The World Games 2017

Przez całe wakacje Aquapark Wrocław zaprasza do udziału w wydarzeniach specjalnych. W najbliższą sobotę, 20. sierpnia odbędą się sportowe warsztaty The World Games 2017.

Tym razem atrakcje dostępne będą w trzech specjalnie przygotowanych strefach warsztatowych. Będzie można z nich korzystać w godz. od 11 do 17.

Strefa Oculusa (tereny zewnętrzne)

W tej strefie stanie specjalny namiot The World Games, gdzie przygotowane będzie stanowisko umożliwiające podróż przez wirtualną rzeczywistość. Dzięki urządzeniu Oculus i wyświetlanym w nim filmom przygotowanym w technologii 360 stopni, można zobaczyć świat z perspektywy zawodnika wspinającego się po ściance czy lecącego na motoparalotni. Tam też odbędzie się konkurs wiedzy o The World Games, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Aquapark Wrocław na wakacjeAquapark Wrocław na wakacje fot. materialy organizatorow

Strefa warsztatowa (zewnętrzne baseny rekreacyjne)

To idealne miejsce dla wszystkich miłośników sportów wodnych. Co godzinę będzie można wziąć udział w profesjonalnych warsztatach pływania w monopłetwie lub przejść szkolenie sportowego ratownictwa wodnego pod czujnym okiem ratownika WOPR. Plażowicze zaangażowani w warsztaty nagrodzeni zostaną oficjalnymi gadżetami The World Games 2017.

Strefa chillout (tereny zewnętrzne)

Po intensywnej zabawie w strefach warsztatowych, Aquapark Wrocław zaprasza na chwile relaksu w strefie chillout, ulokowanej na przy strefie Oculusa na terenach zewnętrznych. Można tu znaleźć schronienie od słońca i odpocząć na wygodnych leżakach.

Więcej informacji na temat weekendowych atrakcji TUTAJ .

Więcej o: