Drugie miejsce Stali BETAD Leasing Rzeszów w MDMP w Krośnie

36 punktów zdobyli młodzi żużlowcy Stali BETAD Leasing Rzeszów we wtorkowej, piątej rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w Krośnie. Rzeszowski zespół zajął drugie miejsce.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

We wtorkowych zawodach w Krośnie oprócz gospodarzy wystąpiły zespoły Stali BETAD Leasing Rzeszów i Grupa Azoty Start Unii Tarnów. Drużyna Speedway Wandy Instal Kraków nie została dopuszczona do rywalizacji, bo klub ten nie przestawił aktualnych badań lekarskich zawodników. Ponadto w końcowej klasyfikacji nie uwzględniono KSM- u Karpat, które nie miały kompletnego składu.

Juniorzy Stali zdobyli we wtorek 36 punktów. Osiem oczek więcej wywalczyli młodzi żużlowcy z Tarnowa. Dla Stali najlepiej punktował Patryk Wojdyło, który zdobył 14 punktów (2, 3, 3, 2, 1, 1, 2). 12 oczek wywalczył Grzegorz Bassara (2, 1, 2, 3, 1, 3), a 10 punktów przywiózł Mateusz Rząsa (1, 2, 1, 2, 1, 2, 1).