Po żużlowym torze na skuterach. Gwiazdorska obsada

W środę sympatyków sportu motorowego czekają nie lada emocje. Na torze lubelskim żużlowym przy Al. Zygmuntowskich będzie można obejrzeć wyścigi... na skuterach. Wszystko za sprawą zawodów ODL domlublin.pl Grand Prix - Scooter Speedway. Do rywalizacji przystąpią m.in. członkowie Kabaretu Smile, a także Marcim Wójcik z Kabaretu Ani Mru Mru.

Wyścigi skuterów są jedną z konkurencji rozgrywanego od kilku lat Olimpijskiego Dziesięcioboju Lubelskiego. Do tej pory odbyły się już zawody m.in.: squashu, gokartach, triathlonie i hunt runie. Natomiast po rywalizacji skuterach uczestników czekają jeszcze zmagania w kolarstwie, golfie, tańcu towarzyskim, pływaniu i bowlingu.

Jak twierdzą organizatorzy wyścigi na skuterach są jedną z najbardziej emocjonujących konkurencji całego dziesięcioboju. Do rywalizacji przystąpi 16 uczestników, którzy zapowiadają walkę o każdy centymetr toru. Oprócz emocji czysto sportowych kibice mogą się spodziewać także wielu innych atrakcji specjalnie na tę okazję przygotowanych.

Początek środowej imprezy o godz. 16. Wstęp wolny.

DYSKUTUJ Z NAMI O LUBELSKIM SPORCIE NA FACEBOOKU