Wisła. Arkadiusz Głowacki: Nie jestem w stanie odpowiedzieć co robimy źle

- Wydaje się, że czego byśmy nie zrobili i jak dobrze nie grali to i tak w pewnym momencie stracimy bramkę - przyznaje kapitan Wisły.

Krakowianie przegrali czwarty mecz z rzędu w ekstraklasie i sa na ostatnim miejscu w tabeli. - Narzuca się każdemu z nas pytanie co robimy źle i gdzie jest problem. Ale ja nie jestem w stanie na nie odpowiedzieć - mówi Głowacki na oficjalnej stronie klubu. - Wydaje się, że czego byśmy nie zrobili i jak dobrze nie grali to i tak w pewnym momencie stracimy bramkę. Czego byśmy nie robili, nic nam się nie układa i nic nam nie wychodzi. Nikt z nas nie szuka usprawiedliwienia. To jest tylko nasza wina i mówię to z pełną odpowiedzialnością. Przed nami ciężkie dni. W poprzednim sezonie graliśmy radosny futbol i wychodziło to na plus. Prawie zawsze strzelaliśmy jedną bramkę więcej od rywala, a teraz jest odwrotnie. I po meczach cieszą się tylko przeciwnicy.

Głowacki podkreśla, że zespół jak najszybciej powinien przerwać passę porażek. - Musimy w końcu wygrzebać się z tego bagna, w którym się znajdujemy. Na pewno ten tydzień będzie trudny. Będzie mnóstwo gorzkich i mocnych słów do powiedzenia, ale mam nadzieje, że to przyniesie skutek i z Kielc wrócimy z trzema punktami - zaznacza Głowacki.

źródło: Okazje.info

Więcej o: