Pogoń. Kazimierz Moskal: Wygrać 5:0 to wielka sprawa

Pomeczowe opinie trenerów po spotkaniu Pogoni Szczecin z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza (5:0).

Czesław Michniewicz, trener Bruk-Betu: Co można powiedzieć po meczu, który przegrywa się 5:0? Znowu nie strzelamy bramki na wyjeździe. Wszystkie punkty i gole zdobyliśmy w Niecieczy. Jeżeli chcemy realizować swoje marzenia, to musimy zacząć lepiej grać poza własnym boiskiem. Pierwsza połowa była wyrównana. Straciliśmy gola po stałym fragmencie gry, potem wypadł nam stoper, ale wróciliśmy do gry i mieliśmy swoje okazje. Vladislavs Gutkovskis miał dwie-trzy dobre, a jedną wyśmienitą szansę do wyrównania. W przerwie mobilizowaliśmy się, że ten mecz jest do wygrania. Zaczęliśmy od środka, od razu straciliśmy gola na 0:2 i przy tym cały impet z pierwszej połowy. Pogoń nie miała wcale tak dużo okazji, ale każdy jej kontakt z piłką pod naszą bramką kończył się golem. Gratuluję trenerowi Moskalowi i piłkarzom.

Kazimierz Moskal, trener Pogoni: Przede wszystkim wielkie gratulacje dla całej drużyny. Chłopaki zasłużyli na to zwycięstwo, a wygrać 5:0 to jest wielka sprawa. Zgadzam się, że pierwsza połowa była wyrównana. Faktycznie być może w poprzednich spotkaniach stworzyliśmy sobie nawet więcej sytuacji, ale to właśnie dziś wszystko nam wpadało. Jeszcze raz gratuluję drużynie.