Delta Słupno z debiutanckim golem, ale bez zwycięstwa. Teraz czas na Pogoń

W sobotę (13 sierpnia) beniaminek IV ligi Delta Słupno podejmie na własnym boisku Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Wykowie o godz. 11.

Beniaminek z podpłockiego Słupna w dwóch pierwszych meczach w IV lidze nie zdołał zdobyć punktów. Terminarz spotkań nie jest zbyt łaskawy. Już na inaugurację Delta zagrała z mocnym MKS-em Ciechanów (0:2), w środę w małych derbach Płocka uległa drugiemu zespołowi Wisły Płock 1:2. W składzie Wisły II zagrali m.in. Bartłomiej Sielewski, Damian Byrtek, Piotr Mroziński, Piotr Wlazło, Dominik Kun, Witalij Hemeha, Emil Drozdowicz czy Mikołaj Lebedyński.

Delta dobrze wypadła w tym meczu, Bartosz Felbór strzelił dla zespołu debiutanckiego gola w IV lidze, ale przegrała 1:2. Bramki dla Wisły zdobyli: Mikołaj Lebedyński i Bartłomiej Sielewski z rzutu karnego.

W trzeciej serii spotkań Delta Słupno podejmie na własnym boisku niepokonaną jak dotąd Pogoń Grodzisk Mazowiecki, która w dwóch meczach nie straciła gola, na inaugurację pokonała Wisłę II Płock - 2:0.

A druga Wisła zagra w niedzielę na wyjeździe z Pogonią II Siedlce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.