Aquapark Wrocław na wakacje. Noc saunowa, byk rodeo i monstrualne bańki mydlane

Choć pogoda w ostatnich dniach pozostawia wiele do życzenia, Aquapark Wrocław nie próżnuje i oferuje kolejne niezwykłe atrakcje na weekend.

W piątek, 12 sierpnia od godz. 22 do 2 organizatorzy zapraszają na Letnią Noc Saunową. Mistrzowie sauny będą prezentować swoje aromatyczne ceremonie inspirowane zapachami lata. Więcej o tej atrakcji TUTAJ .

Ale saunarium to też doskonały pomysł na słoneczne dni. Każdemu, kto lubi się opalać, polecamy skorzystanie z ogrodu saunowego. To oaza zieleni w samym sercu miasta. W ciszy i harmonii można tu oddać się niczym niezmąconemu relaksowi, przy okazji zaś wypróbować urozmaiconą ofertę saun i łaźni.

Z kole w sobotę, 13 lipca organizatorzy przygotowali kilka innych atrakcji:

Byk rodeo

Będzie to wyzwanie dla osób, które poszukują mocniejszych wrażeń. Ta konkurencja pozwoli każdemu sprawdzić, jak długo utrzyma się na szalejącym byku? Kto pobije rekord tego lata? Oczywiście podczas tej rywalizacji wymagane jest przed wszystkim poczucie humoru.

Zabawa potrwa od godz. 10 do 16 na terenach zewnętrznych basenów rekreacyjnych.

Mega bańki mydlane

Kto z nas nie puszczał baniek mydlanych? Tym razem jednak organizatorzy proponują zabawę z naprawdę ogromnymi, tęczowymi bańkami, które zachwycą zarówno dzieci, jak i dorosłych. W programie konkursy, warsztaty i wyzwania. Na odważnych czekają upominki i atrakcyjne nagrody.

Do zabawy będzie można dołączyć w godz. od 12 do 15 na basenach zewnętrznych.

Przypominamy, że wszystkie oferowane atrakcje są dla odwiedzających za darmo.

Więcej o weekendowych atrakcjach na aquapark.wroc.pl .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.