Comarch Cracovia pokazała nowe stroje. Specjalnie na Ligę Mistrzów

Za niespełna tydzień mistrzowie Polski podejmą Spartę Praga. Cracovia pokazała też w jakich koszulkach hokeiści zagrają.

17 i 19 sierpnia w Tauron Arenie Kraków krakowscy hokeiści, jako pierwszy polski zespół w kraju, zadebiutują w elitarnej LM. Zmierzą się z potęgami europejskiego hokeja - Spartą Praga i Färjestad BK. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami i wykorzystania załączonych materiałów foto, audio i video.

Pierwszy trening w Tauron Arenie

W czwartkowy poranek podopieczni trenera Rudolfa Rohaczka po raz pierwszy ćwiczyli na lodowisku w hali w Czyżynach. Comarch Cracovia zapoznał się z warunki panującymi w hali. W porównaniu z lodowiskiem przy ul. Siedleckiego, to jakby przesiedli się z kilkuletniego samochodu średniej klasy do nowej limuzyny. Część z hokeistów już zna obiekt, bo grał z reprezentacją Polski w mistrzostwach świata dywizji IA lub w turnieju finałowym Pucharu Polski. Na lodzie spędził półtorej godziny.

 

Nowe stroje na LM

Hokeiści Comarch Cracovii w europejskich pucharach zagrają w nowych strojach. Koszulki wyprodukowane przez firmę Warrior, zostały zaprojektowane zgodnie z wytycznymi Champoin Hockey League (CHL). W meczach w Tauron Arenie zagrają w czerwonych koszulkach z białym, pionowym pasem. Na wyjeździe założą białe z pasem koloru czerwonego.