Ceny karnetów na Asseco Resovię. Kiedy ruszy ich sprzedaż?

Znamy ceny karnetów na spotkania Asseco Resovii w rozpoczynającym się w październiku sezonie PlusLigi. Rezerwacja rozpocznie się 14 sierpnia.

Chcesz wiedzieć wszystko o Asseco Resovii? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

Asseco Resovia sezon w PlusLidze rozpocznie się 30 września. Siatkarskie rozgrywki wicemistrz Polski zainauguruje w hali Podpromie tydzień później meczem z beniaminkiem Espadonem Szczecin. 14 sierpnia ruszy rezerwacja i sprzedaż karnetów na spotkania rzeszowskiej drużyny. Jak co roku przebiegała będzie ona w dwóch etapach. W pierwszym, karnety będą mogli zakupić kibice posiadający całosezonowe wejściówki z ubiegłych rozgrywek. Rezerwacja karnetów potrwa do 9 września. Wejściówki będą do odebrania od 16 sierpnia na Wyspie w Galerii Rzeszów - informuje oficjalna strona Asseco Resovii .

Drugi etap rezerwacji karnetów rozpocznie się 11 września. W nim wszyscy chętni będą mogli zakupić wejściówki, o ile te nie zostaną wykupione wcześniej. Rzeszowski klub informuje, że ceny karnetów nie uległy zmianie. Na sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 karnety kosztować będą 600 zł. Na sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 - 550 zł. Na sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, J3, L2, G3, I3, L3 - 500 zł, a na sektor F1, który przeznaczony jest dla zasłużonych działaczy z legitymacją "Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej" czy "Za Zasługi Dla Sportu" koszt karnetu to 200 zł.

Klub informuje również, że sektory od strony północnej i południowej hali Podpromie przeznaczone będą do sprzedaży biletowej. Wejściówki będą przeznaczone dla zorganizowanych grup, przedstawicieli CEV i sponsorów Ligi Mistrzów. Posiadacze karnetów na sezon 2016/17 będą mogli zobaczyć nie tylko spotkania Asseco Resovii w PlusLidze, ale też w Pucharze Polski. Będą mieli też pierwszeństwo w zakupie biletów na mecze wicemistrz Polski w siatkarskiej Lidze Mistrzów.

Siatkarze Asseco Resovii w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Na początek zawodnicy przeszli badania. W nich uczestniczyło tylko sześciu graczy z podstawowego składu. Byli to: Lukas Tichacek, Dominik Depowski, Niemiec Jochen Schops, Damian Wojtaszek, Dawid Dryja i Bartłomiej Lemański oraz Marcin Karakuła, rozgrywający z Młodej Ligi. Dzień później wspomniana grupa, wraz z młodymi zawodnikami Michałem Marszałkiem, Łukaszem Drążkiem, Damianem Hudzikiem i Wiktorem Kłękiem pracowali w siłowni i hali Podpromie. Zabrakło natomiast Marcina Możdżonka, Serba Marko Ivovicia, a także grających w Igrzyskach Olimpijskich w Rio: Fabiana Drzyzgi, Piotra Nowakowskiego, Kanadyjczyków: Johna Gordona Perrina, Gavina Schmitta, Francuza Thibaulta Rossarda i Amerykanina Thomasa Jaeschke. Ten ostatni w Rzeszowie pojawi się dopiero na przełomie roku, po zakończeniu studiów w USA.

Siatkarze Asseco Resovii pierwszy raz w hali [GALERIA ZDJĘĆ]

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: