Widzew kontynuuje projekt z internetowymi transmisjami meczów

W niedzielę Widzew rozpocznie trzecioligowy sezon meczem ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Klub ponownie będzie przeprowadzał internetowe transmisje telewizyjne ze spotkań

W rundzie jesiennej IV ligi Widzew przeprowadzał transmisje wspólnie z "Wyborczą", a pomysł spotkał się z ogromnym uznaniem kibiców. Na wiosnę klub działał już w pojedynkę. Widzew chce kontynuować projekt, który umożliwia oglądanie spotkań kibicom, którzy nie mogą przyjść na stadion. Komentatorem pozostanie znany m.in. z Radia Łódź Dariusz Postolski.

Widzew chce transmitować zarówno spotkania u siebie, jak i wyjazdowe. Kibice, którzy chcą zobaczyć mecze, muszą się jednak liczyć z zapłatą za usługę. Klub przygotował specjalne pakiety. Za dziesięć dowolnie wybranych transmisji w całym sezonie trzeba będzie zapłacić 50 złotych, a za trzy - 18 złotych. Jednorazowe wykupienie usługi to koszt 8 zł. Posiadacze karnetów oraz karnetów fundowanych transmisje meczów u siebie obejrzą za darmo.

Transmisje można zakupić poprzez oficjalną stronę Widzewa. Pierwsza już w najbliższą niedzielę o godz. 17.30, kiedy to rozpocznie się mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz prawdopodobnie odbędzie się bez udziału kibiców, dlatego transmisja dla każdego fana łodzian to mus.

Więcej o: