AZS w Memoriale Arkadiusza Gołasia. Zagrają Japończycy, z Kurkiem w składzie

Lotos Trefl Gdańsk będzie półfinałowym rywalem siatkarzy AZS-u Częstochowa w XII Memoriale Arkadiusza Gołasia, tragicznie zmarłego w 2005 roku, byłego gracza akademików. Turniej z udziałem czterech drużyn rozegrany zostanie w Murowanej Goślinie.

Memoriał Arkadiusza Gołasia odbędzie się za półtora miesiąca (w dniach 17-18 września), ale znane są już szczegóły dotyczące turnieju. Oprócz AZS-u i Lotosu zagrają w nim Łuczniczka Bydgoszcz oraz JT Thunders Hiroszima, zespół skupiający w swoim składzie wiele japońskich gwiazd i reprezentanta Polski, Bartosza Kurka. W Murowanej Goślinie Kurek ma zadebiutować w nowym zespole, którego trenerem jest Veselin Vukovic.

Dwudniowe karnety na turniej kosztują 70 zł (normalny) i 50 zł ulgowy. Pojedynczy bilet na pierwszy dzień turnieju można kupić za 35 zł (normalny) i 25 zł ulgowy, natomiast wejściówki tylko na niedzielne mecze są droższe - 45 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy).

Wejściówki są już w sprzedaży. Można je kupować w Murowanej Goślinie (Urząd Miasta i Gminy, ul. Poznańska 18, pokój nr 5; Biblioteka Publiczna, ul. Poznańska 16; Ośrodek Kultury, ul. Mściszewska 10). Trwa też sprzedaż internetowa za pośrednictwem poczty elektronicznej (memorial@murowana-goslina.pl).

Więcej o: