Cerrad Czarni rozpoczęli przygotowania do sezonu [ZDJĘCIA]

Treningiem w klubie Fitness Platinium siatkarze Cerradu Czarnych Radom rozpoczęli dwumiesięczne przygotowania do nowego sezonu gry w PlusLidze. Radomianie będą ćwiczyć na siłowni, nie zabraknie zajęć na siatkarskim boisku.

- To nie jest tak, że zaczynamy od zera. Każdy z nas miał indywidualny zestaw ćwiczeń, tak by w ten okres przygotowań wejść płynnie. By być przygotowanym do właściwej pracy. To nie jest nasze pierwsze spotkanie przed sezonem. Mamy w drużynie wielu nowych zawodników, dlatego obóz w Bieszczadach był dla nas okazją do poznania się - skomentował Wojciech Żaliński, który w sezonie 2016/2017 będzie pełnił rolę kapitana zespołu.

Tymczasem do końca sierpnia trener Robert Prygiel zamierza zaaplikować podopiecznym solidną dawkę treningu.

- Będziemy ćwiczyć po dwa razy dziennie. Nie zabraknie siłowni oraz zajęć techniczno - taktycznych na boisku. Bazą treningową będzie hala III LO im Czachowskiego. Przy okazji dziękuję dyrekcji tej szkoły za udostępnienie nam obiektu. Będziemy mieli tam idealne warunki do pracy. Oczywiście będziemy też regularnie gościć w klubie Platinium - powiedział trener Prygiel.

Więcej o: