Pewna wygrana Zagłębia z Termaliką. Fenomenalna bramka Filipa Starzyńskiego [WIDEO]

Zagłębie Lubin pokonało na własnym boisku Termalikę 2:0 i po trzech kolejkach jest liderem Lotto Ekstraklasy.

To piłkarze Zagłębia lepiej rozpoczęli spotkanie i swoją przewagę udokumentowali już w 8. minucie. Prowadzenie "Miedziowym" dał Krzysztof Janus. Skrzydłowy lubińskiej drużyny wykorzystał przytomne prostopadłe zagranie w pole karne Termaliki od Filipa Starzyńskiego i strzałem wślizgiem pokonał golkipera rywali Krzysztofa Pilarza.

Później goście z Niecieczy zdołali na moment przejąć inicjatywę i stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji strzeleckich, ale pewnie w bramce Zagłebia spisywał się Martin Polacek. Sekundy przed końcem pierwszej części meczu wynik na 2:0 fenomenalnym strzałem z ok. 20 metrów w samo okienko podwyższył współautor pierwszego trafienia Starzyński.

W drugiej połowie "Miedziowi" nieco spuścili z tonu, oszczędzając siły na czwartkowy rewanż z duńskim SonderjyskE w eliminacjach do Ligi Europy.

Zespół Piotra Stokowca w nowym sezonie w lidze nie stracił jeszcze bramki.

Zobacz efektowną bramkę Filipa Starzyńskiego na 2:0

źródło: Okazje.info