Stal Rzeszów zakończyła sparingi. Wysokim zwycięstwem

Aż dziewięć goli zaaplikowali zawodnicy Stali Rzeszów drużynie powiatu brzozowskiego w sobotnim sparingu. Był to ostatni mecz kontrolny biało-niebieskich przed inauguracją sezonu 2016/17 w III lidze, grupie 4.

Chcesz wiedzieć wszystko o Stali Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PL

W drużynie Stali Rzeszów w sparingu z reprezentacją powiatu brzozowskiego zagrał kilku testowanych zawodników. Trener biało-niebieskich, Marcin Wołowiec testował piłkarzy do wszystkich formacji, włącznie z pozycją bramkarza. Stalowcy wygrali pewnie 9:0. Trzy gole zdobył Piotr Prędota. Po jednym trafieniu dołożyli Sławomir Szeliga i Michał Lisańczuk. Bramki strzelali też testowani zawodnicy.

Stal Rzeszów wysokim zwycięstwem w sobotę zakończył serię spotkań kontrolnych. Rozegrała dziewięć sparingów, z których sześć wygrała. W trzech padł remis.

Stal w przyszłą niedzielę zainauguruje rozgrywki ligowe w zreformowanej III lidze. Na początek, na stadionie miejskim przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie zmierzy się z jednym z kandydatów do awansu, Karpatami Krosno. Mecz rozpocznie się o godz. 17.

Twórz z nami Rzeszów.Sport.Pl! Dołącz do nas na Facebooku

Więcej o: