Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Znamy skład Kolejorza, tylko jeden napastnik

Trzech zmian w składzie Lecha Poznań dokonał trener Jan Urban przed zaplanowanym na piątkowy wieczór (godz. 20.30) meczem z Jagiellonią Białystok w trzeciej kolejce ekstraklasy. Relacja na żywo w sport.pl

Trener Lecha Poznań zrezygnował z kontrowersyjnego pomysłu gry na dwóch napastników i jednego z nich - Nickiego Bille - posadził na ławce rezerwowych. Usiadł tam także Dariusz Formella, którego miejsce w roli prawoskrzydłowego zajął Maciej Makuszewski. Za Marcinem Robakiem ma być ustawiony Maciej Gajos, choć niewykluczone, że będzie się on zmieniał z Radosławem Majewskim, teoretycznie lewoskrzydłowym.

Kontuzjowanego Paulusa Arajuuriego zastąpił Lasse Nielsen, a ciekawostką jest powrót do kadry meczowej Tamasa Kadara. Węgier świetnie spisywał się na Euro 2016, ale w tym sezonie jeszcze dla Kolejorza nie grał.

Jan Urban nie zrezygnował z gry dwoma defensywnymi pomocnikami: Łukaszem Trałką i Abdulem Tettehem.

Skład Lecha Poznań: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Maciej Wilusz, Lasse Nielsen, Robert Gumny - Abdul Tetteh, Łukasz Trałka - Maciej Makuszewski, Maciej Gajos, Radosław Majewski - Marcin Robak.

Rezerwowi Lecha Poznań: Matus Putnocky - Tamas Kadar, Dariusz Dudka, Nicki Bille, Dariusz Formella, Kamil Jóźwiak, Jan Bednarek.

źródło: Okazje.info

Więcej o: