Sprawdź, za ile kupisz bilet lub karnet na mecze Cerradu Czarnych

Siatkarze Cerradu Czarnych Radom, którzy wyjechali na kilkudniowe zgrupowanie integracyjne w Bieszczady, we wtorek 2 sierpnia rozpoczną właściwy etap przygotowań do startu w PlusLidze. Tymczasem radomski klub ogłosił ceny biletów oraz karnetów na sezon 2016/2017.

Poza aspektami sportowymi, kibiców radomskiego zespołu z pewnością interesuje wysokość cen wejściówek na mecze ich ulubieńców, które będą rozgrywane w roli gospodarzy. No i już znamy szczegóły. Decyzję w sprawie cen biletów jednorazowych oraz karnetów na cały sezon podjął zarząd radomskiego klubu.

Cena biletu normalnego na mecze Plus Ligi w Radomiu w sezonie 2016/2017 wynosi 30 złotych. Młodzież i studenci (posiadający ważne legitymacje) będą mogli skorzystać z zakupu wejściówki ulgowej w wysokości 15 zł. Taką samą kwotę trzeba będzie wydać na miejsce na tzw. ławeczkach. Natomiast na miejsce stojące 10 zł.

Tradycyjnie prowadzona będzie również sprzedaż całosezonowych karnetów. Cena wynosi 500 zł. Wydając wspomnianą kwotę, sympatycy piłki siatkowej będą mieli zagwarantowane miejsca na wszystkie mecz sezonu zasadniczego, mecze kolejnej rundy, a także potyczki Pucharu Polski, które rozegrane zostaną w Radomiu. Przedsprzedaż karnetów rozpocznie się 22 sierpnia.

Ważne informacje związane z meczami Cerradu Czarnych w Radomiu w sezonie 2016/2017

Bilety jednorazowe: 30 zł - normalny (sektory w hali MOSiR, ul. Narutowicza A, B, C, D, E, L, K, I, J, H), 15 zł - normalny (sektory: G, H), 10 zł - normalny (sektory: X, Y), 15 zł - ulgowy (sektory: A, B, C, D, E, L, K, I, J, H).

Karnety: 500 zł - normalny (sektory: B,C,D, E, K, L, I, J)

Bilety i karnety ulgowe: Przeznaczone są dla młodzieży uczącej się i studentów. Zakupić je można za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki. Ochrona może odmówić wstępu osobie, która okaże bilet ulgowy bez odpowiedniej legitymacji uprawniającej do zniżki.

Dzieci do lat 7: Pozostające pod opieką dorosłych nie są zobowiązane do posiadania biletu wstępu. Bilet musi posiadać opiekun dziecka.

Sprzedaż biletów i karnetów: Sprzedaż odbywa się przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej https://kupbilet.mosirradom.pl oraz w kasach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9.

Więcej o: